Program 2019

  •  

    19:30

    Niedziela, 18.08.2019 – KONCERT INAUGURACYJNY

     

    Bilety: N 20 zł. / U 15 zł.

    KUP BILET 

     

    Anton Webern – „Langsamer Satz” na kwartet smyczkowy (1905) (10′)

    Jakub Jakowicz – I skrzypce, Marcin Markowicz – II skrzypce, Tomoko Akasaka –
    altówka, Alexander Gebert – wiolonczela

    Benjamin Britten – „Phantasy Quartet” op. 2 (15′)

    Sebastian Aleksandrowicz – obój, Piotr Tarcholik – skrzypce, Katarzyna Budnik –
    altówka, Jakob Kullberg – wiolonczela 

    Marcin Masecki – Improwizacja (15′)

    Marcin Masecki –  fortepian

    ***

    Franz Schubert – Fantazja f-moll na 4 ręce D.940 (20′)

    José Gallardo, Paavali Jumppanen – fortepian

  •  

    19:30

    Wtorek, 20.08.2019 – KONCERT

     

    Bilety: N 20 zł. / U 15 zł. 

    KUP BILET

     

    Joseph Haydn – Kwartet smyczkowy D-dur op. 20 nr 4 (25′)

    Jakub Jakowicz – I skrzypce, Aleksandra Maria Steczkowska – II skrzypce, Lara Albesano –
    altówka, Antonina Przybyszewska – wiolonczela

    Felix Mendelssohn-Bartholdy – Trio fortepianowe c-moll op. 66 (30′)

    Maurycy Stawujak – fortepian, Kornelia Figielska – skrzypce, Alexander Gebert –
    wiolonczela

    ***

    Frank Bridge – Kwintet fortepianowy d-moll op. 49 (30′)

    Paavali Jumppanen – fortepian, Kornelia Figielska – I skrzypce, Dobromir Lesiak – II
    skrzypce, Karolina Bednarz – altówka, Antonina Przybyszewska – wiolonczela

  •  

    19:30

    Środa, 21.08.2019 – KONCERT

     

    Bilety: N 20 zł. / U 15 zł.

    KUP BILET

     

    Dmitrij Szostakowicz – Kwartet smyczkowy nr 1 C-dur op. 49 (13′)

    Aleksandra Bednarczyk – I skrzypce, Katarzyna Denkiewicz-Stawujak – II skrzypce,
    Katarzyna Budnik – altówka, Katarzyna Stasiewicz – wiolonczela

    Théodore Dubois – Kwintet F-dur na fortepian, obój, skrzypce, altówkę i wiolonczelę (25′)

    Maurycy Stawujak – fortepian, Sebastian Aleksandrowicz – obój, Marcin Markowicz –
    skrzypce, Zuzanna Krakowiak – altówka, Katarzyna Stasiewicz – wiolonczela

    ***

    Ludwig van Beethoven – Trio fortepianowe c-moll op. 1 nr 3 (30′)

    Noora Ylönen – fortepian, Aleksandra Maria Steczkowska – skrzypce, Jakob Kullberg –
    wiolonczela

  •  

    19:30

    Czwartek, 22.08.2019 – KONCERT

     

    Bilety: N 20 zł. / U 15 zł.

    KUP BILET

     

    Paweł Szymański – „Pięć utworów” na kwartet smyczkowy (1992) (16′)

    Katarzyna Denkiewicz-Stawujak – I skrzypce, Emilia Jarocka – II skrzypce, Tomoko Akasaka – altówka, Agata Jonczak – wiolonczela

    Robert Schumann – 6 Etiud w formie kanonu op. 56, na trio fortepianowe (18′)

    Noora Ylönen – fortepian, Marcin Markowicz – skrzypce, Agata Jonczak – wiolonczela

    ***

    Antonín Dvořák – Trio fortepianowe nr 3 f-moll op. 65 (40′)

    José Gallardo – fortepian, Emilia Jarocka – skrzypce, Małgorzata Bleja – wiolonczela

  •  

    18:00

    Piątek, 23.08.2019 – KONCERT / SPEKTAKL TEATRALNY

     

    Bilety: N 30 zł. / U 20 zł.

    KUP BILET

     

    „Pijani” – Iwan Wyrypajew

    Spektakl grupy Izabeli Kuny

    Aleksandra Sroka, Natalia Stachyra, Dominik Gorbaczyński, Karol Biskup

  • 19:30

    Bilety: N 15 zł. / U 10 zł.

    KUP BILET

     

    Krzysztof Meyer – Kwartet smyczkowy nr 8 (1987) (23′)

    Piotr Tarcholik – I skrzypce, Kornelia Figielska – II skrzypce, Karolina Bednarz – altówka, Antonina Przybyszewska – wiolonczela

    Josef Suk – Kwartet fortepianowy op. 1 (22′)

    Emilija Rožukaitė – fortepian, Dobromir Lesiak – skrzypce, Tomoko Akasaka – altówka, Małgorzata Bleja – wiolonczela

  • 21:00

    „Pijani” – Iwan Wyrypajew

    Spektakl grupy Izabeli Kuny

    Aleksandra Sroka, Natalia Stachyra, Dominik Gorbaczyński, Karol Biskup

  •  

    18:00

    Sobota, 24.08.2019 – KONCERT / SPEKTAKL TEATRALNY

     

     

    Bilety: N 30 zł. / U 20 zł.

    KUP BILET

     

    „Mężczyzna” – Gabriela Zapolska

    Spektakl grupy Wojciecha Malajkata

    Anna Paliga, Adrianna Malecka, Julia Szewczyk, Piotr Janusz

  • 19:30

    Bilety: N 15 zł. / U 10 zł.

    KUP BILET

     

    Wolfgang Amadeus Mozart – Kwintet smyczkowy nr 6 Es-dur KV 614 (25′)

    Aleksandra Bednarczyk – I skrzypce, Dobromir Lesiak – II skrzypce, Karolina Bednarz – altówka, Lara Albesano – altówka, Jakob Kullberg – wiolonczela

    Johannes Brahms – Kwartet fortepianowy c-moll op. 60 (35′)

    Emilija Rožukaitė – fortepian, Aleksandra Maria Steczkowska – skrzypce, Katarzyna Budnik – altówka, Małgorzata Bleja – wiolonczela

  • 21:00

    „Mężczyzna” – Gabriela Zapolska

    Spektakl grupy Wojciecha Malajkata

    Anna Paliga, Adrianna Malecka, Julia Szewczyk, Piotr Janusz

     

  •  

    16:00

    Niedziela, 25.08.2019 – KONCERT JAZZOWY / KONCERT FINAŁOWY

     

    Bilety: N 15 zł. / U 10 zł.

    KUP BILET

     

    Popołudniowy koncert jazzowy zespołu Marcina Maseckiego – Stara Kopalnia

    Marcin Masecki – fortepian, Szymon Witczyński – gitara, Miłosz Pieczonka – saksofon, Jan Pieniążek – perkusja, Jan Kołacki – kontrabas

  • 19:30

    Bilety: N 20 zł. / U 15 zł.

    KUP BILET

     

    Ludwig van Beethoven – Kwartet smyczkowy Es-dur op. 74 „Harfowy” (30′)

    Jakub Jakowicz – I skrzypce, Katarzyna Denkiewicz-Stawujak – II skrzypce, Zuzanna Krakowiak – altówka, Alexander Gebert – wiolonczela

    Gustav Mahler – Kwartet fortepianowy a-moll (11′)

    Alfred Schnittke – Kwartet fortepianowy (1988) (7′)

    Paavali Jumppanen – fortepian, Emilia Jarocka – skrzypce, Zuzanna Krakowiak – altówka, Katarzyna Stasiewicz – wiolonczela

    Ernest von Dohnanyi – Kwintet fortepianowy c-moll op. 1 (30′)

    José Gallardo – fortepian, Piotr Tarcholik – I skrzypce, Aleksandra Bednarczyk – II skrzypce, Lara Albesano – altówka, Agata Jonczak – wiolonczela



Organizator

Mecenasi

Partnerzy